Aerosol paints NEW TON and Touch-up Pencil

Porady

Idee dla domu własnymi rękoma w stylu „country”

 • Styl „country” w aranżacji wnętrz jest stylem wygodnym, ciepłym i wolnym, który pozwala odczuć prostotę i naturalność rozwiązań. W stylu „country” można ciekawie zrealizować rozmaite idee dla domu, własnoręcznie tworząc wyjątkowo oryginalne rzeczy.

  Proponujemy zajrzeć do stodoły, spiżarni lub odwiedzić strych – tam zawsze się znajdzie sporo na pierwszy rzut oka niepotrzebnych rzeczy, jakie w Państwa rękach mogą łatwo się stać perełką wnętrza, urządzonego w stylu „country”. Weźmy, naprzykład, dwa żeliwne garnki:

  1

  Dla realizacji tej przykładowej idei będziemy potrzebowali uniwersalną farbę w aerozolu BIODUR w kolorze srebrnym, zmywacz, arkusz papieru ściernego oraz 20-30 minut wolnego czasu.

  3 5
  4 Rzetelnie czyścimy powierzchnie zewnętrzną i wewnętrzną garnków z brudu, osadów i sadzy, po czym starannie nasze garnki odtłuszczamy. Na odtłuszczonej powierzchni farba ułoży się równomiernie i nie będzie się później odłupywała.

   

   

  Rozpoczęcie farbowania.

  Mieszamy farbę w pojemniku, intensywnie potrząsając nim w ciągu 1-2 minut. Nakładamy uniwersalną farbę w aerozolu BIODUR w kolorze srebrnym z odległości 25-30 cm, malując nasze garnki od wewnątrz i od zewnątrz.

  7 8
  9 10

  Farba w aerozolu BIODUR wysycha dosyć szybko. Za 10-15 minut możemy odwrócić nasz garnek, malując jego podstawę.

  11

  Tak wygląda wynik naszych prac. Drugi garnek malowaliśmy dokładnie tak samo. Ciekawi Państwa, co później zrobiliśmy z tymi garnkami?

  .

  15

  14

  1716

  1819

  2021

  25a26

   

  2225

  Jest z czego wybrać i to tylko ułamek możliwości zastosowania ciekawych przedmiotów. Wystarczy po prostu użyć farbę w aerozolu BIODUR.